primaautoskola.cz :: Základní informace (21.07.2024 - 18:56)

Úvodní strana > Autoškola › Základní informace

Základní informace

Vítáme Vás a jsme rádi, že Vám touto cestou můžeme nabídnout naše služby.

Jsme autoškola se zcela novým přístupem. Náš pracovní tým se skládá z trpělivých, zkušených a kvalifikovaných učitelů, kteří Vás naučí řídit motorové vozidlo, včetně pravidel silničního provozu a dovedou Vás k úspěšnému absolvování závěrečné zkoušky.

PRIMAAUTOŠKOLA vznikla na základě spolupráce učitelů autoškoly, kteří své zkušenosti v oboru využívají k výuce na vysoké profesionální úrovni, při přátelském a individuálním přístupu k zákazníkovi, s využitím aktuálních informací v oblasti bezpečnosti silničního provozu.

Nabízíme

Velký důraz klademe na individuální přístup k jednotlivým žákům a jejich požadavkům. Cílem naší autoškoly je připravit absolventa nejen pro zdárné zvládnutí zkoušek, ale především pro následnou dobrou a bezpečnou jízdu v silničním provozu.

Máme oprávnění akreditovaného školícího střediska pro výcvik řidičů z povolání.

Řídit se budete učit celý život, ale dobrý základ můžete získat již v autoškole.

Proč si vybrat právě naší autoškolu?

  • Zkušení učitelé s profesionálním a přátelským přístupem, naši učitelé spolupracují s BESIPem a zajišťují ve spolupráci s AMK České Budějovice profesionální školu smyku.
  • Zajistíme výukové pomůcky (knížky s CD testy, vypracované otázky z konstukce vozidla)
  • Výcvik přizpůsobený požadavkům žáků (jezdíme celý týden v dopoledních, odpoledních i večerních hodinách včetně víkendů).
  • Moderní, klimatizované výukové prostory.
  • Moderní výcviková vozidla (vybavená klimatizací, ABS...).
  • Váš výcvik bude probíhat ve vámi zvolené intenzitě (zpravidla 2-3 jízdy týdně).
  • Kurzovné můžete hradit na splátky bez navýšení.

 

Nabízíme kvalitní individuální výcvik, po jehož absolvování získáte řidičské oprávnění a také skutečně budete umět řídit vozidlo.

Výuka a výcvik probíhá podle osnovy dané zákonem, v pohodě a bez stresu a přizpůsobuje se možnostem a požadavkům každého uchazeče (včetně určení času a místa začátku jízdy a zajištění odvozu po jízdě).

Výcvik je možno zahájit již před dovršením požadovaného věku pro jednotlivé skupiny řidičského oprávnění, zkouška se skládá po dosažení stanoveného věku.

K přihlášení do autoškoly je potřeba vyplnit žádost a předložit posudek od lékaře. Formuláře jsou k dispozici na adrese autoškoly, nebo také v kanceláři BESIP, Karolíny Světlé (autocvičiště autoškoly).

U nás si můžete objednat i kondiční jízdy pro osvěžení správných návyků při řízení.
Elektronické testy si můžete vyzkoušet na stránkách Ministerstva dopravy.

Pokud tedy máte zájem o kvalitní výuku řízení motorových vozidel případně o jiné služby, pak je PRIMAAUTOŠKOLA tou správnou volbou.

Poptávkový formulář

Jméno:
Telefon
E-mail
Mám zájem o
Poznámka
Pokračovat